Gelin aksesuarları

Bir düğünün en önemli ve heyecan verici kısmı şüphesiz bayanlar için gelinlik seçimidir. Bunu tamamlayan ise en farklı modellerle gelin aksesuarlarıdır. Gelinliğinizi tamamlayacak olan bu eşsiz parçalar için özelikle gelin aksesuarları online satış mağazalarından yaralanabilir ya da bunun için özel konsepti bulunan yerlerden yararlanabilirsiniz.

Gelin aksesuarları online satış mağazalarında neler bulabilirsiniz?

  1. Gelin aksesuar başı

Duvak

Gelinliği tamamlayan en önemli parça duvaktır. Duvak modelleri, yüz tipine ve gelinliğe göre seçilmelidir. Seçenekler arasında; file, tül, bantlı, kısa, uzun, dantelli, tüllü veya işlemeli duvak modellerinin farklı yüzlerce çeşidi bulunmaktadır.

Gelin tacı

Gelin aksesuar başı için birbirinden farklı modellerde taç ya da tokalarda kullanılabilmektedir. Bunun için, taze kır çiçeklerinden yapılmış taçlar ve tokalar, taşlı taç, tarak ve tokalar, gelin kepleri, gelin şapkaları olmak üzere birçok seçeneğiniz bulunmaktadır.

Ayakkabı

Ayakkabı için gelin aksesuarları online satış mağazalarında birbirinden farklı çok sayıda ürün yer alıyor. Seçenekler arasında taşlı, dantelli, rugan, stiletto, yüksek topuk, dolgu topuk, babet, işlemeli, özel baskılı, çiçekli gelin ayakkabıları bulunmaktadır.

Gelin buketi

Yapay ve canlı çiceklerden oluşan gelin buketi için çok sayıda farklı model var. Mevsimine göre taze çiçeklerden oluşan buketler oldukça rağbet görmektedir. Özellikle kır düğünü düşünen gelin adayları için taç ve buket kombinasyonları bulunmaktadır.

Gelin kesesi, gelin çantası

Genellikle gelinlikle beraber yaptırılan gelin keseleri yine aksesuarların içinde olmazsa olmazlardandır. Son zamanlarda bunun yerine birçok farklı modelde gelin çantaları bulunsa da gelin keseleri her zaman önemini korumaktadır.

Gelin takısı

Şüphesiz bir gelin için en zarif takı incidir. Ancak inci dışında da aksesuar olarak kullanabileceğiniz ve gelinliğinizle uyumlu takılarla da muhteşem kombinler yaratılabilmektedir.

Bunların yanında gelinlik aksesuarı olarak;

Eldiven, yelpaze, şal, geçici vücut dövmesi, kemer, bronş, düğün fotoğraf çekimleri için şemsiyeler kullanılabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında:


Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir