Damat Resimleri

damat-pozlari-2016Damat Resimleri

Hayatın en mutlu günü diye söylenen gün kesinlikle seven iki insanın evlendikleri gündür. Takrarının yaşanmasının çok zor olduğu düğün gününde hem gelin, hem damat hem de aileler o günün eşsiz ve unutulmaz bir şekilde geçmesini isterler.

Çok zevkli ve bir o kadar yorucu olan düğün hazırlıkları ile genellikle gelin adayları daha fazla ilgilidir. Fakat son yıllarda adeta moda haline gelen organizasyon şirketleri sayesinde çiftler daha az yorulmaktadır. Düğün konseptini belirleyip kendilerini organizasyon şirketine teslim ederler. Organizasyon şirketleri de tepeden tırnağa her şeyle muazzam bir şekilde ilgilenir. Mekan süslemesi, pasta, müzik, ikramlar, Düğün Fotoğrafçısı gibi bütün detaylar organizasyon şirketi tarafından yapılır. Çiftleri birde düğün hazırlıkları içinde en çok düşündüren şey, düğün fotoğrafları olur. Düğünü yapacağınız yere karar verdiğiniz zaman, yani iç mekan ya da dış mekan seçiminizi tamamladıktan sonra, geriye fotoğraflanmak kalmış oluyor. Düğün günü geldiğinde ise çift saatler öncesinde çekimlerin yapılacağı yere gidiyor ve fotoğraf çekimlerine başlıyor.

Gelinler bu konuda pek zorluk çekmese de damat adayları, fotoğraf çekimi başladığı zaman gerginleşebiliyor. Damat Fotoğrafları, baktığınız her fotoğrafta genellikle klasik oluyor ve bu klasikliğin dışına pekte çıkılmıyor. Aslında bu gerginliği sonlandıracak kişi tamamen, düğün fotoğrafçınızdır. Damat resimleri sırası gelince, damat kendini gergin hissetmemeli ve fotoğraf çekiminde olduğunu unutmalıdır. Gelinler, günlük hayatlarında damatlardan daha çok fotoğraf çektirmek işiyle ilgilendikleri için, alışkın olduğu durumlardır ve fotoğraf çekimi onlarda fazla gerginlik yaratmaz. Damat resimleriniz, diğerlerinden farklı olsun istiyorsanız, ilgili galerimizi inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında:


Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir