Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

04 içmekan sayfa 010Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğününüz için üç aşağı beş yukarı bütçe planlamaları yapmaya başladıysanız eğer, düğün fotoğrafçınız için de bir bütçe ayırmanız gerekir.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları o kadar değişken ki, eklenen her bir istek ya da paket ek fiyat ödemenize neden olabiliyor.  Fakat birçok düğün fotoğrafçısı dönem dönem kampanyalar düzenleyip bunları sosyal ağlarda duyuruyor. Ya da fırsat sitelerine koyuyor. Bu gibi fırsat sitelerini takip ederek, gerçekten piyasaya göre çok daha az ödeyip, düğün fotoğraflarınızı çektirebilirsiniz. Bu fiyatlar yaşadığınız ile, ilçeye göre de artış veya düşüş göstermektedir. Örneğin İstanbul Nişantaşı’nda bulunan bir düğün fotoğrafçısı ile İstanbul Fatih’te bulunan fotoğrafçı arasında afaki farklar bulunabiliyor.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları, dış mekanda ya da iç mekanda farklı oluyor. Fotoğrafçıyı kaç saat istediğiniz, düğün hikayesi dedikleri, bütün gün yanınızda olacak olan fotoğrafçı isteğiniz, cd, dvd, albüm basımları hatta hangi ayda olduğumuz bile fiyatları etkileyen yani artış göstermesini sağlayan faktörlerdendir. Ama ortalama bir fiyat vermek gerekirse eğer, 2-4 saat arası süren dış mekan çekimi +albüm +fotoğraf basımı+ cd-dvd ve video kaydı 1400 TL ile 2500 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Düğün filmi ve düğün hikayesi isterseniz, yani sabahın erken saatinden başlayan ve kuaför dahil bütün hazırlıkların içinde bulunduğu ve gece sonuna kadar Düğün Fotoğrafçısının yanınızda olduğu fiyatlar da yine 1500 TL ile 5000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Yazar Hakkında:


Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir