Düğün Hikayesi İstanbul

dugun-hikayesiDüğün Hikayesi İstanbul

Özel gün fotoğrafçılarının en çok bulunduğu illerimizden bir tanesi İstanbul’dur. Hal böyle olunca da gelin ve damat adaylarının doğru düğün fotoğrafçısını bulma arayışları da fazlasıyla artış gösteriyor. Son zamanların trend düğün konseptlerinden olan dış mekan çekimleri ve düğün hikayeleri hemen hemen bütün gelin ve damatlar tarafından da tercih ediliyor.

Özellikle düğün hikayeleri çok ilgi çekici olmakla birlikte, izleyenlere de adeta görsel Show yaşatıyor. İstanbul Düğün Hikayesi çeken düğün fotoğrafçısı arıyorsanız, sizlere birkaç öneri sunacağız. Bu fotoğrafçılar alanlarında oldukça başarılı olmakla birlikte, profesyonelce çiftleri memnun etmek için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadır. Düğün hikayesi dediğimiz belgesel niteliğinde olan çekimler, sabahın erken saatlerinde gelin adayının kuaföre girmesiyle başlamaktadır. Gelinin kuaförden çıkışı, evine girişi, damadın gelini almaya gelmesi, gelin aracına binmeleri ve salona geçmeleri her detay kameralara kaydedilir. Ve düğünün yapılacağı mekana yine hep birlikte gidilip, gece sonuna kadar çifte eşlik edilir. Düğün hikayesi böyle tamamlanır. Ortalama 8-10 saat boyunca çekimler yapılır ve video kaydının haricinde yaklaşık 1000 adet de fotoğraf çekimi olur.

Düğün sonrası gelin ve damat bu fotoğraflardan istediklerini seçer. Düğün Hikayesi İstanbul’da da aynı diğer illerde uygulandığı gibi uygulanır. İstediğiniz farklı bir konsept olursa, düğün fotoğrafçınızla paylaşmanız durumunda istekleriniz elbette ki gerçekleşecektir. Bu yüzden ne istediğinize daha önceden karar verin ve örnek birkaç video izleyip, Düğün Fotoğrafçınıza nasıl bir çekim tarzı istediğinizi belirtin.

 

Yazar Hakkında:


Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir