Düğün Hikayesi

Düğün Hikayesi

Düğün Hikayesi Nedir?

Neredeyse son 4-5 yıldır hayatımızda olan ve günden güne de popüler hale gelen, gelin ve damadın düğün günü yaşadıklarını sabahtan gece bitene kadar anlatan videolu ya da videosuz çalışmalardır.

Düğün hikayelerini çiftler kendileri de belirleyebilmektedir. Gelinin kuaför hazırlıklarından başlayan hikaye düğün davetlilerin dağılması ile birlikte bitmektedir. Fakat bazı çiftler daha öncesi içinde düğün fotoğrafçısı ile anlaşma yapmaktadır. Örneğin, evlenme teklifi edilen günde Düğün Hikayesinin içinde olabilir. Bunun için düğün fotoğrafçınızla aylar önceden anlaşma yapmış olmanız yeterli olacaktır.

Düğün Hikayesi Nasıl Yapılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi düğün dünü sabahı gelinin kuaföre gitmesiyle hikaye başlar, orada olan bütün detaylar hikayeye alınır, saç ve makyaj yapımı, kuaförden çıkış anı, damadın gelini ilk defa görmesi, gelinin kendi evinden çıkış anı, düğünün yapılacağı mekana giriş ve orada gece sonuna kadar bulunma düğün hikayesini oluşturmaktadır. Bir düğün hikayesi ortalama olarak 10 saat sürmektedir. Ve bu 10 saat içinde 1000’e yakın fotoğrafta çekilmiş olur.

Düğün Hikayesi Fiyatları

Fiyatlar için net bir rakam söylemek mümkün değildir. Çünkü her düğün fotoğrafçısının fiyatları farklıdır. Aynı zamanda sizin isteklerinize göre de bu fiyatlar değişiklik gösterecektir. Fakat ortalama olarak fiyat vermek gerekirse, videolu düğün hikayeleri 1400 TL ile 4000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Ayrıca hikayenizde kullanılacak olan müzikleri veya ekstra fotoğrafları siz belirleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında:


1 Yorum:

  1. Teşekkürler paylaşımlarınız için.


Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir