Düğün Resimleri

evlilikDüğün Resimleri

Gelin ve damatların birçoğu klasikleşen düğün fotoğraflarından sıkıldığı için farklı Düğün Resimleri bulmak adına adeta düğün öncesi büyük bir araştırma içine girerler. Bu konuda en çok yardımcı olan alan ise, yine internet olmaktadır.

Özellikle yurt dışında bulunan özel gün fotoğrafçıları bu konuda oldukça başarılı diyebiliriz. Hatta son zamanlarda gördüğümüz arkadaşlarla ya da ailelerle olan toplu dış mekan düğün fotoğraflarına ait çekim konseptlerinin tamamı yurt dışındaki düğün fotoğrafçılarının yaptıkları çalışmalardır. Eğer ki sizler de Düğün Resimlerim farklı olsun diyorsanız, yukarıda bahsettiğim gibi incelemeler yapabilirsiniz. Düğün Resimleri çekimi için öncesinde de fotoğrafçınızla çalışmalar yapabilir, ne gibi pozlar verebilirsiniz diye deneme çekimleri yapabilirsiniz.

Damat adayları genellikle düğün fotoğrafları çekimi esnasında sıkılır ve biran önce bu çekimlerin bitmesini ister. Sıkılan damat adaylarının bazıları düğün resimlerinde de sıkıldığını belli eder. Gelinleri en çok üzen noktalardan biri de budur. Bu yüzden çekimlerin keyifli geçmesini sağlayacak tek kişi vardır, oda düğün fotoğrafçısıdır. Çiftleri germeden, istediği pozları ve hareketleri onlara aktarmalı ve gelinle damadın düğün fotoğrafı çekiminde olduğunu hissetmeden çalışmalarını bitirmelidir. Düğün resimleriniz ne kadar doğal görünürse o kadar çok seversiniz. Bunun için şartlar da oldukça önemlidir. Dış mekan çekimleri genellikle stüdyo çekimlerinden daha rahat geçer. Çiftler geniş bir alanda oldukları için üzerlerinde pek baskı hissetmezler. Eğer ki imkanınız varsa, Düğün Resimleriniz için dış mekan çekimini tercih etmenizi öneririz.

Yazar Hakkında:


Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir