Düğünde Albüm İstemeniz İçin Sebepler

Düğünde Albüm İstemeniz İçin Sebepler

Düğünde albüm istemeniz için en önemli nedeni bu anları ölümsüzleştirmek istemenizdendir.

Usta bir fotoğrafçının objektifine yansıyan ve bir ömür boyu, düğünüzün hatırlanmasını sağlayan fotoğraflarınız için, evinizin başköşesinde yer açın!

Düğünde albüm istemeniz için bir çok neden var. Dilerseniz bunlara birlikte bir göz atalım.

Düğünde Albüm İstemeniz İçin 3 Önemli Sebep

  1. Teknolojinin sürekli değişen yüzü

Düğün kasetlerinden CD’ler, CD’lerden DVD’lere teknoloji hızla değişmekte. Eskiden düğün kasetlerini CD’ye aktarmak için özel sistemler bulunsa da artık günümüzde çok az sayıda stüdyo bunların dönüşümü için zaman harcıyor. Bu nedenle belki de sizde yıllar sonra düğün CD’nizi açmakta hatta izlemekte zorlanacaksınız. Oysa geçmişten günümüze hiç değişmeyen şeylerden biri objektiflere yansıyan fotoğraflardır. Bir nevi elle tutulan, gözle görülen, yıllarca ilk an ki heyecanı hissettiren yaşayan anılardır. Bu nedenle düğününüzde bir albüm oluşturmayı ya da yaptırmayı ihmal etmeyin.

  1. Sevenlerinize bugünün hatırası bırakabileceğiniz en anlamlı hediyedir.

Düğün albümünüzde yer alan özel resimlerinizden çoğaltarak, sevdiklerinizi anlamlı bir hediye vermek istemez misiniz? Unutmayın düğünden sonra ziyarete gelecek olan yakınlarınız ilk yaptığı şey albümünüze bakmak olacaktır. Bu özel anlarınızda yanınızda olduğunu görmek onları bir kat daha mutlu edecektir.

  1. Zamanla unutulan ayrıntılar, ancak fotoğraflarda tekrar hatırlanacaktır.

Evet, düğün heyecanı, stresi derken birçok ayrıntıyı kaçırabilirsiniz. Ancak fotoğraflar bunu sizin için ölümsüzleştirecek ve her zaman o ilk duygu heyecanı ile hatırlamanızı sağlayacaktır.

Siz siz olun fazla masraf gibi görünen düğün albümünüzü yaptırmayı asla ihmal etmeyin. Ücreti bir şekilde ödenip unutulacaktır. Ancak o güne dair elinizde kalan bir fotoğraf karesinde yakaladığınız mutluluk hep hatırlanacaktır.

Yazımızın başında da belirtiğimiz gibi düğünde albüm istemeniz için en önemli nedeni en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmektir.

 

 

 

Yazar Hakkında:


Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir