Gelin Damat Dış Çekim Teknikleri

eglenceli-dugun-pozlari (2)Gelin Damat Dış Çekim Teknikleri

Son yıllarda evlenecek olan çiftlerin tercih ettiği ve adeta moda halini alan dış çekim düğün fotoğrafları ile harika ortamlarda yine harika fotoğraflar ve videolar ortaya çıkıyor.

Düğün fotoğrafları için dış mekan çekimlerinde çalıştığınız düğün fotoğrafçısının, daha profesyonel olması gerekmektedir. İyi bir ekibi olmalı ve dış çekim için sağlam bir ekipmana da sahip olmalıdır. Gelin Damat Dış Çekim için hazırlıklarını tamamlar, aynı zamanda düğün fotoğrafçısı da tamamlar. Fakat düğün fotoğrafçısına çok fazla iş düşmektedir. Gelin Damat Dış Çekim Teknikleri tam anlamıyla uygulanarak, ışığın ve rüzgarın etkilerini düşünerek hareket etmek fotoğrafçının görevidir. Peki dış çekim yapan bir düğün fotoğrafçısında hangi aksesuarlar olmalıdır. Hangi aksesuarlar olmazsa olmazdır. Biraz daha yakından inceleyelim.

Gelin Damat Dış Çekim Aksesuarları

Yine son yılların trendi olan şekilli ve yazılı kartonlar iç mekanlarda kullanıldığı gibi dış mekanlarda da kullanılıyor. Gözlükler, bıyıklar, gelinle ilgili yazı bulunan el çubukları, damatla ilgili yazı bulunan el çubukları Gelin Damat Dış Çekim Aksesuarları arasında son zamanlarda en çok tercih edilenler olmuştur. Aynı zamanda dış çekimin yanı sıra, düğün sonrası veya öncesinde yapılan eğlence gecelerinde de bu aksesuarlar sıklıkla kullanılmaktadır. Gelin ve damada özel olarak hazırlanan, arkadaş ve akrabalara özel olarak hazırlanan çekim aksesuarları ile düğün fotoğraflarınızı daha eğleneli hale getirmeniz mümkündür.

Yazar Hakkında:


1 Yorum:

  1. konya düğün salonu
    Nisan 22, 2016
    Reply

    Çok başarılı bir makale. Denemek için sabırsızlanıyorum.


Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir