Gelin Damat Pozları Nasıl Verilir?

Gelin Damat Pozları Nasıl Verilir?

Gelin ve damat adayları düğün günü anılarının kalıcı olması için, özel gün fotoğrafçısı ile anlaşarak fotoğraf ve video çekimleri yaptırır. Çiftler de bu çekimlerde vereceği pozların farklı ve aynı zamanda romantik olması için araştırma yaparak poz araştırması yapmaktadır.

Peki Gelin Damat Pozları Nasıl Verilir?

Öncelikli olarak gelinin ve damadın rahat olması çok önemlidir. Gelin adayları gerginliklerini belli etmeseler de damat adaylarının yüzlerinden de hareketlerinden de sıkıldıkları belli olabiliyor. Bu durumda da düğün fotoğrafçınıza oldukça fazla iş düşüyor. Düğün fotoğrafçısı çiftleri ne kadar fazla rahat bırakırsa ortaya o kadar doğal fotoğraflar çıkıyor. Gelin ve damat adayları düğü fotoğrafları çekilirken, gülümsemeli, birbirleriyle temas halinde olmalı ve doğal pozlar vermeye çalışmalıdır. Özellikle dış mekan çekimlerinize enerji katacak olan ve son dönemde popüler hale gelen karton çerçeveler, el aksesuarları ile fotoğraflarınız ve videolarınız oldukça farklı hale gelebiliyor. Bu dış çekim aksesuarlarının yanı sıra, özellikle güneşli havalarda kullanılan renkli şemsiyeler de çok güzel fotoğrafların ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

Tabi ki bütün bu aksesuarlardan en önemlisi gelin ve damadın vereceği pozların doğal görünmesidir. Bunun için daha önceden deneme çekimleri yapmanız düğün gününüzdeki çekimlerde daha rahat olmanızı sağlayacaktır. Bir diğer önemli nokta ise fotoğraf çekiminde olduğunuzu unutup kendi halinizde natural hareketlerde bulunmanızdır.

En güzel Gelin Damat Pozları

Yazar Hakkında:


Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir