Gelin Damat Pozları

evlilik-pozlariGelin Damat Pozları

Evlenecek çiftlerin düğün fotoğrafçısını bulma arayışından sonra birde nasıl pozlar verecekleri konusunda kafaları sürekli karışmaktadır. Genelde çiftler en çok tercih edilen ve klasikleşen Gelin Damat Pozlarını vermek istemiyor.

Hal böyle olunca da, bunun için yeni pozlar bulup daha farklı fotoğrafların ortaya çıkması için araştırma yapıyor. Özellikle yurt dışındaki özel gün fotoğrafçılarının çekimlerinden yardım alıp kendilerine örnek teşkil edecek olanları fotoğrafçılarıyla paylaşıp isteklerini iletiyorlar. Gelin Damat Pozları dış mekanda daha doğal bir ortam olduğu için çok daha akıcı ve güzel sonuçlar meydana getirebiliyor. Çiftler de dış çekimlerde kendilerini rahat hissediyor bu rahatlıkla verdikleri pozlara yansıyarak beğenecekleri fotoğraflara kavuşmuş oluyorlar.

Stüdyo gelin damat pozları ise, biraz daha klasik olabildiği gibi, çiftlerin de sıkılmasına neden oluyor. Çünkü kapalı ve küçük bir stüdyoda çekim yapmak hem fotoğrafçı hem de gelin ve damat için oldukça zor olabiliyor. Bu yüzden fotoğrafçıların ve çiftlerin istediği dış mekan da olacak olan çekimler oluyor. Gelin damat pozları dış mekanda ve özellikle güzel, güneşli havalarda harika fotoğraflara dönüşebiliyor. Durum böyle olunca çiftler de çekimlerden çok memnun kalıyor. Eğer ki imkanınız varda düğün fotoğraflarınızın çekimi için dış mekanları tercih ediniz. Fiyat olarak stüdyo fotoğraflarından fazla olduğunu zaten bilyorsunuzdur. Ama bir kere yaşayacağınız bu güzellikler için bazı masrafları da gözden çıkartabilirsiniz.

Yazar Hakkında:


Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir