Gelin Resimleri

2016-gelinGelin Resimleri

Bütün gelinler güzeldir diye boşuna dememişler. Her genç kızın hayali olan gelinlik giyip, sevdikleri adamla evlenmek gelin adayları için adeta rüya gibi bir şey. Rüya gibi güzel olmak istedikleri başka bir ayrıntı da düğün fotoğrafları oluyor.

Gelinler düğün resimleri çektirirken bu anların bitmesini hiç istemez çünkü hayatlarında bir defa yaşayacakları ve hiç unutulmayacak anılar fotoğraflarda ve videolarda kalacaktır. Gelin Resimleri damattan ayrı olarak da çekilir. Gelinin yalnız olduğu bir çok fotoğraf albümde yer alır. Gelin adayları için çok özel olan düğün gününden, ne kadar fazla anı kalırsa ı kadar çok mutlu olacaklarına inanırlar. Bu yüzden damatlarla fotoğrafın yanı sıra, düğün fotoğrafçıları gelini tek başına da çeker.

Gelin Resimleri arasında, gelinin kız arkadaşlarıyla ya da ailesiyle olduğu fotoğraflar da olabilir. Bu tamamen çiftlerin isteğine kalmış bir durumdur. İsterseniz dış mekanda olun, isterseniz de stüdyoda olun her türlü fotoğraf çekimini düğün fotoğrafçınız yapacaktır. Gelin adaylarının yapması gereken ise, bol bol gülümseyip, doğal fotoğrafların çekilmesi için düğün fotoğrafçısına yardımcı olmaktır. Aynı zamanda damatla çekilecek olan fotoğraflarda da aynı durumlar geçerlidir. Gelin resimlerinin doğal olması ne kadar önemli ise damatla olan fotoğrafların da çok güzel çıkması için düğün fotoğrafçınızın ve de sizin aynı şekilde doğal pozlar verip rahat hareketlerle çekimlerin tamamlanmasına yardımcı olmanız gerekmektedir.

Yazar Hakkında:


Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir