Profesyonel Fotoğraf Çekimi

dugun-fotograf-cekimiProfesyonel Fotoğraf Çekimi

Özel gün fotoğrafçılarının en çok gittiği işlerden bir tanesi de düğün fotoğraf çekimleri oluyor. Düğün fotoğrafçısı çiftler tarafından seçilen ve işlerini en iyi şekilde yapan profesyonel ve belgeli fotoğrafçılardır.

Gelin ve damat adayları Profesyonel Fotoğraf Çekimi için özel gün fotoğrafçıları ile çalışmaktadır. Özel gün fotoğrafçıları düğün fotoğraflarınızın ve düğün videolarınızın en iyi şekilde sonuçlanması için ellerinden gelenin fazlasını yaparlar.  Düğün fotoğrafçıları dış mekan fotoğraf çekimi ve stüdyo fotoğraf çekimleri yaparlar. Hangisini istediğinize bütçenize göre kendiniz karar verebilirsiniz. Profesyonel Fotoğraf Çekimi istediğiniz zaman, düğün fotoğrafçısı ve ekibi düğün günü boyunca yanınızda olacak ve gece bitimine kadar sizlere eşlik edeceklerdir. Dış mekan düğün çekimlerinde 8-10 saat arası düğün fotoğrafçısı ve ekibi gelin ve damatla bir arada olur. Sabahın erken saatlerinde Profesyonel Fotoğraf Çekimi gelinin kuaföre gitmesiyle başlar. Kuaför salonunda olan hazırlıkların tamamı, saç yapım aşamaları, makyaj yapım aşamaları, ailelerin ve arkadaşların da kuaför hazırlıklarının neredeyse tamamı kameralara yansır.

Kuaför sonrası, gelinin evine gitmesi, damadın gelini almaya gelme anı ve birlikte düğünün yapılacağı mekana giderken an ve an her şey yine kaydedilir. Bu arada video çekimlerde yapılır. Daha sonra düğün salonuna yine ekiple birlikte gidilir. Oradaki bütün detaylar yine düğün fotoğrafçınız ve ekibi tarafından kayıt altına alınır.

Profesyonel Fotoğraf Çekiminin Fiyatları,  düğün fotoğrafları için elbette ki değişkendir. İstediğiniz çekime göre de değişiklik gösterir. Fakat ortalama fiyat vermek gerekirse, dış mekan fotoğraf çekimleri 1250 TL ile 2500 TL , iç mekan stüdyo çekimleri de 300 TL ile 1800 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Yazar Hakkında:


Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir